Kierownik obiektu

lipiec 11, 2024

Opis pracy

Poszukujemy doświadczonego Venue Managera, który będzie nadzorował bieżącą działalność w wyznaczonych miejscach na terenie ośrodka. Idealni kandydaci będą zapewniać przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa, zgodności i jakości, zarządzać zespołem ds. relacji z gośćmi i szkolić go oraz utrzymywać wyjątkowe standardy obsługi gości.

Lokalizacja: Luxury Island Resort, Arabia Saudyjska

O ośrodku: Dołącz do prestiżowego kurortu na wyspie oferującego najważniejsze atrakcje, takie jak klub plażowy, klub jachtowy, holistyczne spa i kilka luksusowych hoteli, w tym pierwszy Marriott Autograph Collection w Arabii Saudyjskiej. Ciesz się łatwym dostępem do wspaniałych śródziemnomorskich miejsc żeglarskich.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zarabiaj duże pieniądze, żyj za darmo: Dzięki wynagrodzeniu wolnemu od podatku i pokryciu prawie wszystkich kosztów utrzymania jest to niepowtarzalna szansa na zaoszczędzenie znacznej kwoty pieniędzy w krótkim czasie. Wyobraź sobie, że za 3-5 lat wracasz do domu i kupujesz swój wymarzony dom bez kredytu hipotecznego.
  • Prestiżowa rola: Ta rola wzbogaci Twoje CV i otworzy drzwi do zaawansowanych możliwości w przyszłości.
  • Ekscytujący wzrost: Dołącz do start-upu wspieranego przez miliony dolarów i bądź częścią jego ścieżki rozwoju.

Kluczowe Obowiązki:

  • Zarządzanie operacyjne:
    • Nadzór nad codziennymi operacjami w wyznaczonym miejscu.
    • Zapewnij przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa, zgodności i jakości.
    • Nadzoruj pracę personelu FOH/BOH, zapewniając bezproblemową obsługę gości.
  • Relacje z gośćmi:
    • Obsługuj interakcje z gośćmi, zachowując najwyższy poziom gościnności i profesjonalizmu.
    • Odpowiadaj na prośby gości dokładnie i terminowo, przedstawiając rekomendacje w oparciu o lokalną wiedzę.
    • Jeśli to możliwe, uwzględnij specjalne życzenia.
  • Kierownictwo zespołu:
    • Kieruj, zarządzaj i szkol zespół ds. relacji z gośćmi obiektu.
    • Wyciągnij wnioski, aby ulepszyć usługi i zwiększyć zadowolenie gości.
    • Prowadź codzienne odprawy, aby zapewnić terminowe i skuteczne rozpowszechnianie niezbędnych informacji.
    • Zarządzaj składem zespołu i przydziałem personelu, aby sprostać potrzebom gości i zapewnić płynne działanie.
  • Rozwój zawodowy:
    • Nadzór nad codzienną pracą personelu, wprowadzanie poprawek i dostosowań.
    • Harmonijnie i profesjonalnie współpracuj ze współpracownikami i menadżerami.

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie:
    • Minimum 8 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży hotelarskiej lub eventowej.
  • Umiejętności:
    • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej, pisemnej i werbalnej.
    • Znajomość języka angielskiego (obowiązkowa), arabskiego (preferowana) i innych języków (preferowana).
    • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów, wielozadaniowości i zarządzania konfliktami.
    • Umiejętność prowadzenia pojazdu z lokalną licencją KSA (lub możliwością jej uzyskania).

Pakiet świadczeń:

  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Płatny urlop
  • Bezpłatny roczny bilet lotniczy
  • Bezpłatny transport
  • Przestronne, dobrze wyposażone osiedle
  • Samochód prywatny o podwyższonym standardzie (model 2024) z klimatyzacją
  • Wydatki na szkołę dla dzieci
  • Bezpłatne bilety lotnicze dla maksymalnie dwójki dzieci
  • Wynagrodzenia netto nie podlegają dodatkowym podatkom

Proces aplikacji:

Ta szansa jest niezwykle pilna, a rozmowy kwalifikacyjne mogą odbyć się niemal natychmiast. Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzką na luksusową wyspę w Arabii Saudyjskiej i spełniasz wymagania, prosimy o udostępnienie swojego CV lub aplikowanie już teraz poprzez kontakt z Klaudią pod adresem klaudia@cfwrecruitment.com

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę