Asystent wykonawczy-ICG

5 września 2024

Asystent wykonawczy

Opis pracy

Podsumowanie roli

Nasz klient, prestiżowa firma z sektora usług finansowych, poszukuje doświadczonego asystenta wykonawczego (EA) do wspierania starszych dyrektorów w Londynie i Europie. Ta rola ma na celu pokrycie i wsparcie tymczasowych potrzeb w zespole. Globalny zespół EA składa się z 40 profesjonalistów z siedzibą w Londynie, Europie, na Bliskim Wschodzie, w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Ameryce Północnej. Ten spójny zespół wspiera starszych dyrektorów w całej firmie i pomaga w przyjmowaniu nowych pracowników, budując silne powiązania w zespole i obszarach, które wspierają. Kładą nacisk na współpracę, silną etykę pracy i wysoką jakość wyników.

Stanowisko to funkcjonuje w modelu hybrydowym, z 3 dniami pracy w biurze i 2 dniami pracy w domu.

Kluczowe Obowiązki:

  • Rozbudowane zarządzanie kalendarzem: Koordynowanie harmonogramów, zarządzanie rozmowami telefonicznymi i spotkaniami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Organizacja podróży:Organizowanie krajowych i międzynarodowych tras podróży we współpracy z zewnętrzną firmą turystyczną.
  • Organizacja wydarzeń:Planowanie i organizacja wydarzeń dla zespołu i organizacji biznesowych, w tym lunchów i kolacji.
  • Pomoc biznesowa:Formatowanie i praca z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i prezentacjami.
  • Komunikacja:Obsługa rozbudowanej poczty e-mail, wideokonferencji (MS Teams) i kontaktów telefonicznych, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.
  • Ogólne obowiązki EA:Uzupełnianie wydatków, przyjmowanie nowych pracowników i podejmowanie działań w zakresie różnych zadań.
  • Zarządzanie systemami i danymi: Aktualizuj system HR, uwzględniając nieobecności i święta, zarządzaj kontaktami i archiwizuj dane w systemie.

Umiejętności i doświadczenie:

  • Doświadczenie: Bogate doświadczenie w obszarze wsparcia kadry zarządzającej wyższego szczebla/dyrektorów zarządzających w sektorze bankowym, usług finansowych lub sektorze handlowym.
  • Umiejętności techniczne:Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office, w tym Outlook, Word, Excel i PowerPoint.
  • Umiejętności językowe:Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Kluczowe wymagania/kwalifikacje

Cechy osobiste

    • Umiejętności organizacyjne:Doskonała umiejętność wykonywania wielu zadań na raz i efektywnego zarządzania czasem.
    • Niezależność:Zdolność do samodzielnej pracy, zachowania spokoju pod presją i dotrzymywania ścisłych terminów.
    • Umiejętności interpersonalne:Dobre umiejętności komunikacyjne, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy zespołowej.
    • Uwaga na szczegóły:Wysoka dokładność w pracy przy jednoczesnym zaangażowaniu w zachowanie poufności i dyskrecji.
    • Niezawodność:Godny zaufania, szanowany, profesjonalny i szybko się uczący.

Jeśli jesteś wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym EA, który chce dołączyć do dynamicznego i wspierającego zespołu, chętnie Cię poznamy

Aplikować:

Prosimy o przesłanie CV lub złożenie aplikacji już teraz poprzez kontakt z Klaudią pod adresem klaudia@cfwrecruitment.com.

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę