Ekspert w zakresie rachunkowości księgi głównej i sprawozdawczości finansowej

czerwiec 10, 2024

Opis pracy

Dołącz do naszego prestiżowego klienta, wiodącego instytutu finansowego z siedzibą w Krakowie, z bogatą historią obejmującą zarówno lokalnie, jak i globalnie. Pomimo swojej wieloletniej obecności, nasz klient pozostaje liderem innowacji i elastyczności w globalnym sektorze usług finansowych. Dzięki silnej obecności na całym świecie nasz klient dąży do zapewnienia doskonałości w zakresie zarządzania inwestycjami, bankowości prywatnej i usług dla inwestorów.

Przegląd ról: Obecnie poszukujemy doświadczonego eksperta w zakresie księgowości księgi głównej i sprawozdawczości finansowej, który dołączy do dynamicznego zespołu naszego klienta. Wybrany kandydat będzie odgrywał kluczową rolę w dziale Inwestycji Alternatywnych, ściśle współpracując z Liderem Zespołu w celu usprawnienia procesu raportowania finansowego.

Kluczowe Obowiązki: Jako ekspert ds. księgowości księgi głównej i sprawozdawczości finansowej będziesz:

  • Zapewnij kontrolę jakości transakcji finansowych i księgowań przygotowanych przez zespoły ds. księgowości funduszy.
  • Przygotuj miesięczne/kwartalne/roczne wyniki, w tym pakiet raportowania wartości aktywów netto.
  • Niezależnie przeglądaj prace przygotowane przez innych członków zespołu, zapewniając dokładność, aktualność i kompletność wyników.
  • Rozwijaj i utrzymuj dobrą znajomość standardów rachunkowości.
  • Asystowanie w specjalnych projektach mających na celu poprawę wydajności, jakości i dokładności pracy wykonywanej przez zespół.
  • Zapewnij przestrzeganie wszystkich ustalonych procedur, najlepszych praktyk i kontroli wewnętrznej.

Kwalifikacje i wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w obszarze zarządzania aktywami.
  • Kreatywne myślenie i pasja ciągłego samorozwoju.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości/finansów lub równoważne doświadczenie.
  • Dobra znajomość praktyk i standardów rachunkowości.
  • Biegła znajomość języka angielskiego jest niezbędna.

Co oferujemy:

  • Środowisko współpracy zachęcające do kreatywności i innowacyjności.
  • Możliwość dywersyfikacji zestawu umiejętności i podejmowania różnych wyzwań.
  • Kultura włączająca, która ceni autentyczność i różnorodne perspektywy.
  • Wysokiej jakości program świadczeń kładący nacisk na zdrowie, bezpieczeństwo finansowe i spokój ducha.
  • Elastyczność pozwalająca cieszyć się doświadczeniami osobistymi i rodzinnymi na każdym etapie kariery.
  • Możliwość wolontariatu, aby przyczynić się do rozwoju swojej społeczności i wywrzeć pozytywny wpływ.

Jeśli posiadasz umiejętności i doświadczenie na tym stanowisku i jesteś gotowy na kolejny krok w swojej karierze, skontaktuj się z Agnieszką pod adresem agnieszka@cfwrecruitment.com i wyraż swoje zainteresowanie.

Dołącz do dynamicznego zespołu naszego klienta i bądź częścią myślącej przyszłościowo instytucji finansowej, która ceni Twoją wiedzę i kreatywność!

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę