Księgowy

czerwiec 11, 2024

Księgowy

Opis pracy

Nasz klient poszukuje na stałe Księgowego ds. finansów, który dołączy do rozwijającego się zespołu z siedzibą w Maynooth. Stanowisko podlega bezpośrednio Dyrektorowi Finansowemu.

Jest to świetna okazja dla wykwalifikowanego księgowego, aby zdobyć doświadczenie i obowiązki w zakresie szeregu zadań finansowych oraz stać się kluczowym graczem w działalności finansowej tej rozwijającej się organizacji. Jest to nowa pozycja, która powstała w wyniku znacznego wzrostu organicznego połączonego ze znaczącą inwestycją zewnętrzną.

O naszym kliencie…

Jako pionierska firma nasz Klient działa w dynamicznej i szybko rozwijającej się branży infrastruktury elektrycznej. Specjalizujemy się we wdrażaniu i zarządzaniu najnowocześniejszymi rozwiązaniami elektrycznymi. Dzięki zaangażowaniu w innowacje i świadomość ekologiczną nasz klient odnotował znaczny szybki rozwój.

Funkcje i obowiązki:

  • Cotygodniowe monitorowanie i raportowanie przepływów pieniężnych.
  • Wspomaganie Menedżera Finansowego w zakresie różnych istotnych wymagań informacyjnych.
  • Wsparcie Doradców Podatkowych w zakresie zapytań podatkowych w całej Grupie.
  • Zarządzaj pełnym saldem próbnym i utrzymuj uzgodnienia bilansowe.
  • Zapewnij terminowe i dokładne informacje finansowe, aby firma mogła osiągnąć ustalone cele i zadania, zapewniając jednocześnie przestrzeganie wymogów ustawowych.
  • Sporządzanie tygodniowych i miesięcznych raportów finansowych.
  • Wsparcie w przygotowaniu prezentacji i wniosków kierownictwa ad hoc.
  • Opracowywanie i przygotowywanie rocznego budżetu.
  • Zarządzanie procesem audytu rocznego.
  • Buduj partnerstwa i utrzymuj silne relacje ze wszystkimi menedżerami wyższego szczebla i ich zespołami.
  • Identyfikuj i wdrażaj możliwości poprawy wydajności.

Wymagane umiejętności:

  • Wykwalifikowany księgowy.
  • 1-3 lata PQE.
  • Znajomość Excela: tabele przestawne, sumowanie/przeglądanie itp.
  • Silne podejście analityczne i umiejętność formułowania wyników finansowych w jasny i zwięzły sposób.
  • Silne umiejętności osobiste umożliwiające spójne podejście do interesariuszy niefinansowych.
  • Doświadczenie z Sage będzie mile widziane, ale nie jest konieczne.
  • Umiejętność korzystania z programu PowerPoint i/lub innych narzędzi do prezentacji.
  • Osoba samodzielna, asertywna i skupiona.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.
  • Umiejętność dotrzymywania terminów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i śledzenia wynikających z nich działań aż do ich osiągnięcia.
  • Silna dbałość o szczegóły.

Inny:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus hojna premia płatna kwartalnie.
  • Nasz klient jest pracodawcą zapewniającym równe szanse.

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, napisz na adres mary@cfwrecruitment.com

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę