Kontroler Finansowy

5 września 2024

Opis pracy

Przegląd ról:

Nasz klient, wiodący sprzedawca detaliczny sprzętu z siedzibą w West Dublin, poszukuje wysoko wykwalifikowanego kontrolera finansowego do nadzorowania operacji finansowych. Ta kluczowa rola obejmuje kompleksowe zarządzanie funkcją finansową, wymagającą strategicznego myśliciela z wyjątkowymi umiejętnościami analitycznymi i skrupulatną dbałością o szczegóły. Idealny kandydat będzie miał głębokie zrozumienie zarządzania finansami w środowisku MŚP i będzie podlegał bezpośrednio COO, przyczyniając się do wzrostu i rentowności firmy.

Kluczowe Obowiązki:

• Nadzór finansowy: zarządzanie wszystkimi operacjami finansowymi, w tym budżetowaniem, prognozowaniem,
i planowanie finansowe.
• Sprawozdawczość: Przygotowywanie i przedstawianie dokładnych i terminowych sprawozdań i raportów finansowych
zespół zarządzający.
• Opracowywanie polityki: Opracowywanie i wdrażanie polityk finansowych, procedur i
kontrole wewnętrzne mające na celu zapewnienie zgodności z przepisami i stosowanie się do najlepszych praktyk.
• Zarządzanie przepływami pieniężnymi: nadzorowanie przepływów pieniężnych, należności i zobowiązań,
i czynności księgi głównej.
• Analiza finansowa: Przeprowadź analizę finansową w celu zidentyfikowania trendów, odchyleń i
możliwości redukcji kosztów i poprawy efektywności.
• Koordynacja audytu: Współpraca z audytorami zewnętrznymi i zapewnienie terminowości
zakończenie audytów.
• Wsparcie strategiczne: dostarczanie spostrzeżeń finansowych i rekomendacji w celu wsparcia strategicznego
podejmowanie decyzji.
• Zarządzanie inwestycjami i ryzykiem: Monitorowanie i zarządzanie inwestycjami firmy oraz
ryzyko finansowe.

Umiejętności i doświadczenie:

• Wykształcenie: licencjat z zakresu biznesu, finansów, księgowości lub
pokrewna dziedzina.
• Kwalifikacje zawodowe: wymagane jest posiadanie kwalifikacji ACCA, ACA lub podobnych.
• Doświadczenie: Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego po uzyskaniu kwalifikacji (PQE), w tym doświadczenie w
preferowane środowisko MŚP.
• Rozwój procesów: Udowodnione doświadczenie w budowaniu procedur finansowych i
procesów w przedsiębiorstwie jest pożądane.
• Umiejętności techniczne: Dobra znajomość zasad rachunkowości, sprawozdawczości finansowej,
i wymogów regulacyjnych.
• Umiejętności związane z oprogramowaniem: Znajomość oprogramowania finansowego i pakietu Microsoft O ice,
szczególnie Excel.

Jeśli jesteś gotowy podjąć satysfakcjonującą rolę, w której Twoje umiejętności i entuzjazm będą miały realny wpływ, czekamy na Twoją opinię. Dołącz do naszego klienta i stań się częścią zespołu, który ceni innowacyjność, zaangażowanie i proaktywną postawę. Aplikuj już dziś i wykonaj kolejny krok w swojej karierze księgowej!

Proces aplikacji:

Ta szansa jest niezwykle pilna, a rozmowy kwalifikacyjne mogą odbyć się niemal natychmiast. Jeżeli jesteś zainteresowany i spełniasz wymagania prosimy o udostępnienie CV lub aplikowanie już teraz poprzez kontakt z Klaudią w klaudia@cfwrecruitment.com

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę