lider projektu produktu

czerwiec 9, 2024

Kierownik projektu produktu

Opis pracy

Dla naszego klienta poszukujemy Leada projektu produktu.

Dział User Experience i Product Design składa się z zespołu 24 projektantów działających w środowisku współpracy przypominającym raczej firmy technologiczne niż tradycyjne usługi finansowe. Działając w sektorze technologii, integrujemy się z zespołami zajmującymi się rozwojem produktów i współpracujemy z innymi projektantami UX/produktów, programistami, właścicielami produktów i badaczami w ramach zwinnego środowiska tworzenia oprogramowania.

Korzystając z solidnego wsparcia i kultury bezpieczeństwa psychicznego wspieranej zarówno przez zespół, jak i organizację, projektanci są zachęcani do kwestionowania założeń, dążenia do ambitnych celów i eksperymentowania z innowacyjnymi metodologiami.

Nasz zespół projektowy składa się z doświadczonych specjalistów, mogących poszczycić się szeroką wiedzą i głęboką pasją do projektowania. Z niecierpliwością oczekujemy wymiany wiedzy i spostrzeżeń, mając na celu tworzenie produktów, które będą nie tylko praktyczne i użyteczne, ale także zachwycające i spójne na różnych platformach i urządzeniach.

Poszukujemy kompetentnego, zmotywowanego i myślącego przyszłościowo głównego projektanta produktów, który przyczyni się do ewolucji produktów handlowych.

Twój profil:

Jesteś osobą samodzielną, potrafiącą samodzielnie opracowywać nieskomplikowane rozwiązania skomplikowanych wyzwań. Twoje zaangażowanie w doskonały projekt i kunszt wykonania jest niezachwiane, ponieważ stale szukasz sposobów na udoskonalenie swojej przenikliwości i umiejętności projektowych. Bezproblemowo współpracując z innymi projektantami, programistami i właścicielami produktów, starasz się tworzyć produkty, które są nie tylko użyteczne, ale także przyjemne i spójne w różnych interfejsach i platformach. Twoja rola polega na rozszyfrowaniu wymagań biznesowych i klientów w innowacyjne koncepcje realizowane do perfekcji.

Wspieranie współpracy w zgranym zespole przychodzi Ci naturalnie, podobnie jak Twoje nieustanne dążenie do usprawnień operacyjnych zarówno dla siebie, jak i dla kolektywu.

Obowiązki – przegląd:
• Przejmij odpowiedzialność za cały cykl życia projektu, obejmujący tworzenie pomysłów, wykonanie i iterację, w tym UX, interfejs użytkownika i prototypowanie.
• Działaj sprawnie i energicznie, szybko prototypując, testując i udoskonalając koncepcje projektowe.
• Aktywnie uwzględniaj wnioski wyciągnięte z testów i badań użytkowników.
• Wykorzystuj doskonałe umiejętności komunikacyjne, aby zaszczepić entuzjazm do swojej pracy na wszystkich poziomach organizacji.
• Ściśle współpracuj z projektantami UX i produktów, właścicielami produktów i programistami, aby ułatwić efektywną realizację projektu.
• Wnieś wkład w przemyślane przywództwo, aby ulepszyć i udoskonalić nasze procesy projektowe.
• Wykorzystywanie wiedzy specjalistycznej z zakresu systemów projektowych do ciągłego kształtowania i ulepszania naszego języka projektowania.
• Zapewnij zgodność i dzielenie się wiedzą w ramach szerszego zespołu projektowego.

Obowiązki – Ludzie:

• Kieruj i pielęgnuj mały zespół projektantów produktów, zapewniając wysokie standardy jakości i wydajności.
• Ułatwianie spotkań zespołu, prowadzenie regularnych sesji indywidualnych i pomoc w ustalaniu rocznych celów i planów rozwoju.
• Utrzymuj ścisłą współpracę z kierownictwem DE&D, aby zapewnić spójność zespołu i postęp.

Umiejętności i doświadczenie:

• Ponad 7 lat doświadczenia w dostarczaniu produktów globalnych w podobnym środowisku zorientowanym na produkty na dużą skalę.
• Biegłe, elastyczne umiejętności projektowania obejmujące typografię, systemy siatki i wieloplatformowy interfejs użytkownika.
• Silna umiejętność poruszania się po złożoności, szczególnie dotycząca analizy danych, interpretacji numerycznej i optymalizacji przepływu pracy.
• Możliwość opracowywania działających prototypów i prezentowania interaktywnych rozwiązań projektowych.
• Wyjątkowe umiejętności prezentacji, opowiadania historii i komunikacji.
• Udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu prac koncepcyjnych.
• Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu systemami projektowymi.
• Świadomość współczesnych trendów i wzorców projektowych.
• Skrupulatna dbałość o szczegóły na wszystkich etapach procesu projektowania.

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, napisz na adres agnieszka@cfwrectuitment.com

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę