Współpracownik ds. rekrutacji

5 września 2024

Opis pracy

Nasz klient, wiodąca firma w branży zarządzania aktywami alternatywnymi, doświadcza wykładniczego wzrostu i poszukuje Recruitment Associate do swojego zespołu Recruitment z siedzibą w Warszawie. Ta rola oferuje wyjątkową okazję do zdobycia wglądu w branżę i wsparcia różnych zespołów na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem prężnie rozwijających się regionów, takich jak Europa.

Kluczowe Obowiązki:

  • Kontaktowanie się z kandydatami i przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych w celu omówienia ich doświadczenia, a także obowiązków, wynagrodzenia i korzyści wynikających ze stanowiska.
  • Kreatywne reklamowanie stanowisk na stronie internetowej firmy oraz w serwisie rekrutacyjnym LinkedIn.
  • Bliska współpraca z agencjami rekrutacyjnymi i menedżerami ds. zatrudnienia w celu zbudowania solidnej bazy kandydatów.
  • Budowanie silnych relacji z menedżerami ds. rekrutacji i wsłuchiwanie się w ich potrzeby.
  • Utrzymywanie platformy rekrutacyjnej Workday poprzez tworzenie ofert pracy, planowanie rozmów kwalifikacyjnych, śledzenie procesów i przekazywanie opinii na temat rozmów kwalifikacyjnych itp.
  • Proaktywne pozyskiwanie potencjalnych kandydatów na różnorodne stanowiska w Europie z wykorzystaniem narzędzia LinkedIn Recruiter (pożądane).
  • Wspieranie Globalnego Menedżera Rekrutacji w codziennych działaniach rekrutacyjnych.
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych i końcowych wywiadów z działem HR.
  • Zapewnienie poufności i bezpieczeństwa wszelkiej dokumentacji i/lub informacji kandydata.

Umiejętności i doświadczenie:

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku administratora/współpracownika ds. rekrutacji lub podobnym.
  • Duże doświadczenie administracyjne i doskonała organizacja.
  • Biegła znajomość narzędzia LinkedIn Recruiter i wyszukiwania talentów na najwyższym poziomie.
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne – płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Mam pewność, że potrafię się przystosować.
  • Potrafi pracować samodzielnie, ale także w zespole.
  • Skupieni na rozwiązaniach i nastawieniu „można to zrobić”.
  • Doświadczenie w korzystaniu z Workday mile widziane, ale nie jest wymagane.

Korzyści
Nasz klient oferuje kompleksowy pakiet świadczeń, skoncentrowany wokół następujących kluczowych atrybutów:

  • Dobre samopoczucie: Wspieramy Twoją kondycję psychiczną, fizyczną i finansową, a także potrzeby Twojego stylu życia.
  • Inkluzywność: Dostosowany do celu i konkurencyjny, bez względu na to, kim jesteś i gdzie jesteś.
  • Długowieczność: Długoterminowe i zrównoważone projektowanie.

Jeśli jesteś dobrze zorganizowany, posiadasz silne umiejętności komunikacyjne i jesteś oddany dostarczaniu najwyższej klasy wsparcia rekrutacyjnego, zachęcamy Cię do aplikowania na tę ekscytującą okazję! Jeśli jesteś zainteresowany i spełniasz kwalifikacje, prześlij swoje CV lub aplikuj już teraz, kontaktując się z Klaudią pod adresem klaudia@cfwrecruitment.com.

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę