Kierownik działu księgowości księgi głównej i sprawozdawczości finansowej

czerwiec 9, 2024

Opis pracy

Nasz ceniony klient, instytucja finansowa o silnej obecności zarówno w Krakowie, jak i na świecie, jest światowym pionierem w sektorze usług finansowych. Mająca ponad stuletnią historię instytucja łączy tradycję z innowacjami, zachowując elastyczne podejście do stale zmieniającego się krajobrazu finansowego.

Opis pracy: Aktywnie poszukujemy dynamicznego i doświadczonego nadzorcy w zakresie księgowości księgi głównej i sprawozdawczości finansowej, który dołączyłby do prężnie rozwijającego się zespołu naszego klienta. Ta rola oferuje wyjątkową możliwość wniesienia wkładu w globalną instytucję finansową, która ceni kreatywność, współpracę i zaangażowanie w znajdowanie innowacyjnych rozwiązań.

Kluczowe Obowiązki: Jako Supervisor będziesz odgrywać kluczową rolę w dziale Inwestycji Alternatywnych, ściśle współpracując z Liderem Zespołu w celu przygotowania kompleksowych pakietów sprawozdawczości finansowej.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Zapewnienie kontroli jakości transakcji finansowych i księgowań przygotowywanych przez zespoły ds. księgowości funduszy.
  • Przygotowywanie miesięcznych/kwartalnych/rocznych wyników, w tym pakietów raportowania wartości aktywów netto.
  • Niezależny przegląd prac przygotowanych przez członków zespołu w celu zapewnienia dokładności, terminowości i kompletności wyników.
  • Rozwijanie i utrzymywanie dobrej znajomości standardów rachunkowości.
  • Coaching i rozwój członków zespołu, przekazywanie informacji zwrotnej poprzez okresowe spotkania i proces oceny wyników firmy.
  • Promowanie pozytywnej atmosfery w zespole poprzez przywództwo, skuteczną komunikację i profesjonalizm.
  • Asystowanie przy specjalnych projektach mających na celu poprawę efektywności, jakości i dokładności pracy wykonywanej przez zespół.
  • Zapewnienie przestrzegania wszystkich ustalonych procedur, najlepszych praktyk i kontroli wewnętrznej.

Co cenimy: Poszukujemy kandydata posiadającego:

  • Dobra znajomość praktyk i standardów rachunkowości.
  • Co najmniej 4 lata odpowiedniego doświadczenia w branży finansowej, księgowości lub audycie, w tym udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości/finansów lub zdobyte dzięki doświadczeniu będzie atutem.
  • Prawdziwa pasja zdobywania wiedzy finansowej i ciągłego samorozwoju.
  • Biegła znajomość języka angielskiego jest niezbędna.
  • Możliwość pracy pod ograniczonym bezpośrednim nadzorem.
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań.
  • Kwalifikacje zawodowe w zakresie księgowości jako zaleta (kwalifikowane lub częściowe).

Co oferujemy: Nasz klient zapewnia:

  • Środowisko współpracy zachęcające do wyjścia poza swoją rolę i wniesienia wartości dodanej tam, gdzie to możliwe.
  • Możliwość dywersyfikacji zestawu umiejętności, podejmowania różnych wyzwań i odnalezienia się w nowych rolach w firmie.
  • Kultura włączająca, która ceni autentyczność i różnorodne perspektywy.
  • Wysokiej jakości program świadczeń kładący nacisk na dobre zdrowie, bezpieczeństwo finansowe i spokój ducha.
  • Satysfakcjonująca praca i elastyczność pozwalająca cieszyć się doświadczeniami osobistymi i rodzinnymi na każdym etapie kariery.
  • Skorzystaj z możliwości wolontariatu, aby odwdzięczyć się swojej społeczności i zmienić życie innych.

Jeśli uważasz, że masz doświadczenie i pasję, aby osiągnąć sukces w tej roli, skontaktuj się z Agnieszką Zadrozniak pod adresem agnieszka@cfwrecruitment.com. Dołącz do nas i bądź częścią dynamicznego zespołu kształtującego przyszłość usług finansowych w Krakowie!

Dołącz do nas w kształtowaniu przyszłości globalnych usług finansowych!

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę