Opiekun obiektu

lipiec 11, 2024

Opis pracy

We are seeking experienced Venue Supervisors to oversee the day-to-day operations at designated venues within the resort. The ideal candidates will ensure the safety, compliance, and quality regulations are followed, manage and train the guest relations team, and maintain exceptional guest service standards.

Lokalizacja: Luxury Island Resort, Arabia Saudyjska

O ośrodku: Dołącz do prestiżowego kurortu na wyspie oferującego najważniejsze atrakcje, takie jak klub plażowy, klub jachtowy, holistyczne spa i kilka luksusowych hoteli, w tym pierwszy Marriott Autograph Collection w Arabii Saudyjskiej. Ciesz się łatwym dostępem do wspaniałych śródziemnomorskich miejsc żeglarskich.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zarabiaj duże pieniądze, żyj za darmo: Dzięki wynagrodzeniu wolnemu od podatku i pokryciu prawie wszystkich kosztów utrzymania jest to niepowtarzalna szansa na zaoszczędzenie znacznej kwoty pieniędzy w krótkim czasie. Wyobraź sobie, że za 3-5 lat wracasz do domu i kupujesz swój wymarzony dom bez kredytu hipotecznego.
  • Prestiżowa rola: Ta rola wzbogaci Twoje CV i otworzy drzwi do zaawansowanych możliwości w przyszłości.
  • Ekscytujący wzrost: Dołącz do start-upu wspieranego przez miliony dolarów i bądź częścią jego ścieżki rozwoju.

Kluczowe Obowiązki:

  • Zarządzanie operacyjne:
    • Nadzór nad codziennymi operacjami w wyznaczonym miejscu.
    • Zapewnij przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa, zgodności i jakości.
    • Nadzoruj pracę personelu FOH/BOH, zapewniając bezproblemową obsługę gości.
  • Relacje z gośćmi:
    • Obsługuj interakcje z gośćmi, zachowując najwyższy poziom gościnności i profesjonalizmu.
    • Odpowiadaj na prośby gości dokładnie i terminowo, przedstawiając rekomendacje w oparciu o lokalną wiedzę.
    • Jeśli to możliwe, uwzględnij specjalne życzenia.
  • Kierownictwo zespołu:
    • Kieruj, zarządzaj i szkol zespół ds. relacji z gośćmi obiektu.
    • Wyciągnij wnioski, aby ulepszyć usługi i zwiększyć zadowolenie gości.
    • Prowadź codzienne odprawy, aby zapewnić terminowe i skuteczne rozpowszechnianie niezbędnych informacji.
    • Zarządzaj składem zespołu i przydziałem personelu, aby sprostać potrzebom gości i zapewnić płynne działanie.
  • Rozwój zawodowy:
    • Nadzór nad codzienną pracą personelu, wprowadzanie poprawek i dostosowań.
    • Harmonijnie i profesjonalnie współpracuj ze współpracownikami i menadżerami.

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie:
    • Minimum of 5 years in a supervisory role within the hospitality or events industry.
  • Umiejętności:
    • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej, pisemnej i werbalnej.
    • Znajomość języka angielskiego (obowiązkowa), arabskiego (preferowana) i innych języków (preferowana).
    • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów, wielozadaniowości i zarządzania konfliktami.
    • Umiejętność prowadzenia pojazdu z lokalną licencją KSA (lub możliwością jej uzyskania).

Pakiet świadczeń:

  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Płatny urlop
  • Bezpłatny roczny bilet lotniczy
  • Bezpłatny transport
  • Przestronne, dobrze wyposażone osiedle
  • Samochód prywatny o podwyższonym standardzie (model 2024) z klimatyzacją
  • Wydatki na szkołę dla dzieci
  • Bezpłatne bilety lotnicze dla maksymalnie dwójki dzieci
  • Wynagrodzenia netto nie podlegają dodatkowym podatkom

Proces aplikacji:

This opportunity is extremely urgent, and interviews can happen almost immediately. If you are interested in relocating to a luxury island in Saudi Arabia and meet the qualifications, please share your CV or apply now by contacting Klaudia at klaudia@cfwrecruitment.com

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę