Kierownik projektu produktu

czerwiec 15, 2024

Opis pracy

Naszą misją jest utworzenie centrum doskonałości w zakresie projektowania cyfrowego i zapewniania fascynujących doświadczeń na każdym etapie podróży klienta. W czterech lokalizacjach tworzymy zespół, który jednoczy wszystkie talenty kreatywne i projektowe. W tym przedsięwzięciu doświadczenie cyfrowe i projektowanie wyłaniają się jako kluczowa zdolność naszego działu kreatywnego, którego przeznaczeniem jest stać się centrum doskonałości w zakresie projektowania cyfrowego. Obejmuje to całą podróż klienta, od witryn publicznych po platformy handlowe i nie tylko.

Jako lider tej zdolności, Twoja rola jest kluczowa. Będziesz inspirować i rzucać wyzwanie zespołowi, aby podnosił standardy, dostarczając prace projektowe zgodne ze strategią, ożywiając naszą markę (i zasady jej doświadczenia) oraz wspierając innowacyjne myślenie w całej organizacji. Twoje stanowisko w zespole kierowniczym działu kreatywnego jest kluczowe i będziesz odpowiedzialny za całą cyfrową produkcję projektową.

Oczekujemy wysokiego standardu tego, co definiuje „dobro”, a Ty będziesz w stanie swobodnie przekazywać konstruktywne informacje zwrotne, które motywują poszczególne osoby i zespoły do przekraczania oczekiwań. Z pewnością będziesz kwestionować pracę, która nie spełnia naszych podwyższonych standardów.

Umiejętności i doświadczenie:

  • Będziesz naturalnym komunikatorem, liderem i mentorem, któremu podobają się wymagające zespoły, które zapewniają światowej klasy pracę, która jest nie tylko skuteczna, ale także zachwycająca i która ożywia markę w sposób intuicyjny, przejrzysty, ujednolicony, otwarty, Wciągający i dostosowany sposób.
  • Będziesz także:
    • Pełny pasji lider. Będziesz dbał o szczegóły i nie pójdziesz na kompromis.
    • Adwokat. Wiesz, że dobry projekt może posunąć firmy do przodu i będziesz zwolennikiem WoW-a, który podnosi poziom projektowania w organizacji.
    • Zorganizowany. Potrafisz zaprowadzić porządek w chaosie i bez problemu poradzisz sobie z niejednoznacznością, aby zdefiniować plan, który będzie inspirował i prowadził Twój zespół.
    • Współpraca. Wiesz, że przywództwo wymaga wpływu i że wykonywanie światowej klasy pracy zależy od zabrania ze sobą ludzi w podróż; będziesz mieć pewność, że potrafisz budować silne relacje w całej firmie.
    • Inspirujące. Możesz wpływać na interesariuszy wyższego szczebla za pomocą pewnej i jasnej komunikacji. Możesz także inspirować, rzucać wyzwania i motywować swój własny zespół, korzystając z konstruktywnych informacji zwrotnych.
    • Komercyjnie świadomy. Wiesz, że praca projektowa oparta na właściwej strategii biznesowej ma ogromną moc, dlatego kierujesz zespołami tak, aby rozumiały kontekst biznesowy i generowały prace, które są efektywne komercyjnie.
    • Samodzielny rozrusznik. Zawsze będziesz w pełni odpowiadać za pracę zespołu i aktywnie podnosić jego prestiż.
  • Kwalifikacje:
    • Ponad 8 lat doświadczenia w zarządzaniu i kierowaniu zespołem projektowym i UX
    • Stopień lub dyplom z marketingu, brandingu lub sztuki kreatywnej.
    • Zaawansowana znajomość Adobe Creative Suite, Figma i innych narzędzi projektowych

Obowiązki:

  • Kieruj, motywuj i inspiruj zespół Projektantów Produktów i UX, aby tworzyć inspirujące doświadczenia, które spełniają, jeśli nie przekraczają, oczekiwania klientów.
  • Twórz silne relacje w obszarze marketingu, technologii i zarządzania produktami, aby pomóc zdefiniować sposoby pracy oraz wyznaczyć wizję i kierunek dla zespołów. Zostań zaufanym partnerem ECM, aby pomóc w dostarczaniu pracy o najwyższej jakości.
  • Pielęgnuj i rozwijaj zespół kierowniczy w ramach Digital Experience and Design oraz zapewniaj wzrost i rozwój swoim liderom i ich raportom.
  • Zwiększ widoczność Digital Experience and Design w dziale marketingu, raportując postępy i świętując sukcesy zespołu.
  • Aktywnie uczestniczyć w kierowaniu działem, budując silne i produktywne relacje z innymi działami i interesariuszami.
  • Buduj kulturę cyfrowego doświadczenia i projektowania, współpracuj ze swoimi potencjalnymi klientami, aby stworzyć przestrzeń, w której może rozkwitać doskonałe projektowanie i w której poszczególne osoby mają możliwość i uprawnienia do wykonywania najlepszych prac w swojej karierze.
  • Bądź blisko pracy wykonywanej przez Twój zespół, tworząc mechanizmy krytyki, przeglądu, zatwierdzania i dzielenia się wiedzą. Twórz fora, na których można podnosić ambicje i rzucać wyzwania pracy.
  • Zarządzaj zasobami zespołu, aby wydajnie i skutecznie dostarczać równowagę inicjatyw strategicznych, wsparcia zespołu ds. produktu i żądań ad hoc.
  • Współpracuj z interesariuszami biznesowymi, aby zapewnić reprezentację projektu w kluczowych rozmowach strategicznych.

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, napisz na adres agnieszka@cfwrectuitment.com

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę