Koordynator treści usług cyfrowych

czerwiec 19, 2024

Opis pracy

O naszym kliencie: Dołącz do dynamicznego i innowacyjnego zespołu naszego klienta w jego luksusowych biurach w Krakowie! Nasz klient poszukuje koordynatora treści usług cyfrowych, którego pasją są doświadczenia klientów, postęp technologiczny i skomplikowany świat regulacji dotyczących technologii fintech. Jeśli jesteś gotowy przejąć odpowiedzialność za jakość treści, zmienić sposób interakcji w ramach samoobsługi i prosperować w środowisku zachęcającym do kreatywnego myślenia i innowacji, ta rola jest dla Ciebie.

Kluczowe Obowiązki:

Własność treści i wydajność:

  • Przejmij pełną odpowiedzialność za jakość i wydajność treści.
  • Definiuj i śledź kluczowe wskaźniki wydajności (KPI), w tym odchylenia od interakcji poprzez samoobsługę i oceny jakości treści.

Strategia dotycząca treści i plan działania:

  • Opracuj plan działania dotyczący treści i zarządzaj nim w różnych kanałach, takich jak Centrum pomocy i wsparcia/wsparcia, zarządzanie rozmowami z chatbotem, przesyłanie wiadomości na platformie i zaangażowanie predykcyjne.

Współpraca i lokalizacja:

  • Współpracuj z interesariuszami w całej organizacji, aby ujednolicić wewnętrzne i zewnętrzne strategie dotyczące treści.
  • Koordynowanie lokalizacji i tłumaczenia treści w językach innych niż angielski.

Wskazówki i opinie:

  • Udzielaj wskazówek i konstruktywnych informacji zwrotnych twórcom treści i specjalistom, aby zapewnić osiągnięcie założonych celów.

Czego szukamy:

  • Ciekawość doświadczeń klientów, szybkiego rozwoju technologii i regulacji fintech.
  • Pewny siebie, kreatywny myśliciel z pasją do innowacji.
  • Możliwość wypróbowywania nowych pomysłów i przewodzenia w tworzeniu inspirujących doświadczeń.
  • Dobra znajomość produktów, platform, procesów i systemów.
  • Proaktywny i zaangażowany, z dużym zainteresowaniem poprawianiem doświadczeń klientów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej z możliwością dostosowania treści do potrzeb i doświadczeń klientów.
  • W dużym stopniu oparte na danych, z możliwością ustalania priorytetów ulepszeń treści w oparciu o wymierny wzrost cyfrowej samoobsługi.
  • Wyjątkowe umiejętności organizacyjne i angażowania interesariuszy.
  • Umiejętność wielozadaniowości i ustalania priorytetów zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi.
  • Prawdziwy mistrz klienta, szybko uczący się i zaangażowany w podnoszenie poprzeczki.

Profity:

To coś więcej niż tylko praca! Dostrzegamy Twój talent i zapewniamy, że nadal możesz cieszyć się życiem – w pracy i poza nią. Korzystaj z sieci, komitetów, nagród, klubów sportowych i towarzyskich, mentoringu, możliwości wolontariatu i dodatkowego czasu wolnego.

Jeśli jesteś gotowy podnieść z nami poprzeczkę, skontaktuj się z Angeliką Hetmańczyk pod adresem angelika@cfwrecruitment.com .

Dołącz do nas i bądź częścią zespołu, który ceni kreatywność, innowacyjność i zaangażowanie w dostarczanie wyjątkowych doświadczeń klientom!

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę