Inżynier ds. telefonii Avaya

czerwiec 19, 2024

Opis pracy

Czy jesteś doświadczonym inżynierem telefonii Avaya i chcesz wywrzeć znaczący wpływ? Dołącz do naszego dynamicznego zespołu stojącego na czele innowacji, wspierającego międzynarodową bazę klientów w Irlandii i USA. Poszukujemy doświadczonego profesjonalisty z głęboką znajomością oprogramowania Avaya Telephony, certyfikowanego przez Avaya i dobrze zorientowanego we wdrażaniu konfiguracji.

Kluczowe Obowiązki:

Jako inżynier telefonii Avaya będziesz odgrywać kluczową rolę w zarządzaniu i wspieraniu operacji naszego wirtualnego centrum kontaktowego w USA, Irlandii i Polsce. Korzystaj z najnowocześniejszych technologii i współpracuj z zespołem utalentowanych specjalistów w dynamicznym środowisku.

Kluczowe obowiązki:

  • Utrzymanie systemów komunikacyjnych Avaya ze szczególnym uwzględnieniem systemów IP/SIP, technologii konwergentnych i Contact Center.
  • Zapewnij zdalne wsparcie dla Avaya Aura Communication Manager, Avaya Experience Platform, Avaya Session Manager, Avaya System Manager, serwerów multimediów, IP Office, oprogramowania do obsługi administracyjnej SBCE Avaya i sieci IP.
  • Diagnozuj problemy w środowiskach SIP/integracjach systemów oraz rozwiązuj problemy ze śladami protokołu IP, dziennikami i produktami integracyjnymi.
  • Obsługa transmisji Voice over IP/SIP, punktów końcowych i łączy trunkingowych.
  • Zapewnij wsparcie dla aplikacji contact center, w tym CMS i WFO.
  • Interfejs z dostawcami, dostawcami usług przewoźnika i producentami zewnętrznymi.
  • W razie potrzeby wykonuj przeniesienia, dodania i zmiany dla klientów.
  • W razie potrzeby wykonaj integracje CTI specyficzne dla projektu.
  • Oferuj wsparcie drugiej i trzeciej linii analitykom Service Desk.

Wymagania kandydata:

Idealny kandydat posiada głęboką wiedzę na temat technologii Avaya Contact Center, ze szczególnym uwzględnieniem CMS i WFO. Kluczowe są silne umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność skutecznej współpracy ze współpracownikami i spełniania życzeń klientów.

Kluczowe Kwalifikacje:

  • Znajomość systemów komunikacyjnych Avaya, w tym CMS i WFO.
  • Udokumentowane zaawansowane doświadczenie w technologiach VoIP i SIP.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów z siecią za pomocą protokołów TCP/IP i SIP, SNMP, TLS.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Zrozumienie QoS (Quality of Service) i modelu OSI.
  • 3–5 lat doświadczenia w zakresie pomocy technicznej Avaya z praktycznym doświadczeniem w instalowaniu, wspieraniu i administrowaniu produktami Avaya.
  • Pożądane certyfikaty Avaya Learning, w tym ACIS lub ACSS w dowolnym produkcie Avaya.

Jeśli jesteś inżynierem telefonii z pasją Avaya, gotowym wznieść swoją karierę na nowy poziom, czekamy na wiadomość od Ciebie! Skontaktuj się z Angeliką pod adresem angelika@cfwrecruitment.com lub aplikuj na to ogłoszenie.

Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży i bądź kluczowym graczem w kształtowaniu przyszłości naszych międzynarodowych operacji contact center.

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę