Menedżer Contact Center

lipiec 19, 2024

Opis pracy

Poszukujemy doświadczonego Menedżera Contact Center.

Lokalizacja: Luxury Island Resort, Arabia Saudyjska

O ośrodku: Dołącz do prestiżowego kurortu na wyspie oferującego najważniejsze atrakcje, takie jak klub plażowy, klub jachtowy, holistyczne spa i kilka luksusowych hoteli, w tym pierwszy Marriott Autograph Collection w Arabii Saudyjskiej. Ciesz się łatwym dostępem do wspaniałych śródziemnomorskich miejsc żeglarskich.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zarabiaj duże pieniądze, żyj za darmo: Dzięki wynagrodzeniu wolnemu od podatku i pokryciu prawie wszystkich kosztów utrzymania jest to niepowtarzalna szansa na zaoszczędzenie znacznej kwoty pieniędzy w krótkim czasie. Wyobraź sobie, że za 3-5 lat wracasz do domu i kupujesz swój wymarzony dom bez kredytu hipotecznego.
  • Prestiżowa rola: Ta rola wzbogaci Twoje CV i otworzy drzwi do zaawansowanych możliwości w przyszłości.
  • Ekscytujący wzrost: Dołącz do start-upu wspieranego przez miliony dolarów i bądź częścią jego ścieżki rozwoju.

Kluczowe Obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie polityk i procedur dla działu Contact Center
    aby zapewnić efektywność i spójność świadczenia usług.
  • Nadzoruje zarządzanie wszystkimi operacjami Contact Center, zapewniając wysoki standard
    usług jest zawsze utrzymywana.
  • Kieruj, mentoruj i nadzoruj agentów Contact Center i przełożonych Contact Center
    i personelowi, zapewniając możliwości szkoleń i rozwoju. • Ścisła koordynacja z innymi działami w celu zwiększenia ogólnego zadowolenia gości
    płynna integracja usług.
  • Analizuj opinie gości i błędy w usługach, aby opracować strategie ulepszeń.
  • Zarządzaj budżetami i prognozami dla działu Contact Center, optymalizując
    zasobów i kontrolowanie wydatków

Kwalifikacje:

  • Znajomość CRM i działu sprzedaży.
  • Wyjątkowe umiejętności przywódcze i komunikacji interpersonalnej, z biegłą znajomością języka
    Język angielski; mile widziana jest znajomość języka arabskiego i innych języków.
  • Bogate doświadczenie w zarządzaniu obsługą gości, najlepiej w segmencie luksusowym
    środowisko gościnności.
  • Silne umiejętności planowania organizacyjnego i strategicznego, ze sprawdzoną umiejętnością
    zarządzać wieloma priorytetami.
  • Zaawansowana znajomość standardów i najlepszych praktyk branży hotelarsko-gastronomicznej.
  • Umiejętność inspirowania, motywowania i rozwijania wydajnego zespołu.
  • Stopień licencjata w zakresie zarządzania hotelarstwem lub pokrewnej dziedziny jest bardzo wysoki
    preferowane.
  • Co najmniej 8-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, w tym znaczące
    doświadczenie nadzorcze i menadżerskie.

Pakiet świadczeń:

  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Płatny urlop
  • Bezpłatny roczny bilet lotniczy
  • Bezpłatny transport
  • Przestronne, dobrze wyposażone osiedle
  • Samochód prywatny o podwyższonym standardzie (model 2024) z klimatyzacją
  • Wydatki na szkołę dla dzieci
  • Bezpłatne bilety lotnicze dla maksymalnie dwójki dzieci
  • Wynagrodzenia netto nie podlegają dodatkowym podatkom

Proces aplikacji:

Ta szansa jest niezwykle pilna, a rozmowy kwalifikacyjne mogą odbyć się niemal natychmiast. Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzką na luksusową wyspę w Arabii Saudyjskiej i spełniasz wymagania, prosimy o udostępnienie swojego CV lub aplikowanie już teraz poprzez kontakt z Klaudią pod adresem klaudia@cfwrecruitment.com

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę