specjalista ds. rozwoju biznesu

czerwiec 18, 2024

Opis pracy

Nasz klient powiększa swój zespół w Polsce i obecnie poszukuje Specjalistów ds. Rozwoju Biznesu.

Nasz klient zapewnia wysokiej jakości tłumaczenia dostosowane do konkretnych wymagań, obejmujące różne dziedziny, takie jak dokumenty prawne, raporty medyczne, treści finansowe i materiały e-learningowe. Oferują dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, które pomagają przedsiębiorstwom w szybkim i niedrogim dostępie do nowych rynków. Ich zespół składa się z ponad 900 profesjonalnych lingwistów i native speakerów, władających ponad 240 parami językowymi, obejmującymi lokalne dialekty. Specjalizują się w kryminalistyce słów, copywritingu i lokalizacji.

Oferowane usługi:

  • Tłumaczenie i lokalizacja: Kompleksowy zakres.
  • Lokalizacja gier: Ponad 15 lat doświadczenia w grach, lokalizacji gier wideo na wszystkie platformy, w tym telefony komórkowe i konsole.
  • iGaming Translation: Specjalizacja w treściach dotyczących kasyn, bingo, pokera i e-sportu.
  • Globalizacja wyrobów medycznych: zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami.
  • Tłumaczenie finansowe: prezentowanie usług i produktów finansowych na całym świecie handlowcom i inwestorom.
  • Lokalizacja eLearningu: Dostosowywanie treści do różnych urządzeń, systemów lub platform eLearningowych.
  • Tłumaczenia prawnicze i przysięgłe: Dokładne tłumaczenia prawnicze na rynki międzynarodowe.

Jako specjalista BizDev odegrasz kluczową rolę w napędzaniu rozwoju biznesu, pielęgnowaniu relacji z klientami i odkrywaniu nowych perspektyw.

Podstawowe obowiązki:

  • Kontakt z potencjalnymi i obecnymi klientami.
  • Inicjowanie proaktywnej sprzedaży za pomocą metod takich jak zimne rozmowy telefoniczne, niezależne badania i programy poleceń.
  • Identyfikowanie nowych możliwości biznesowych, w tym rynków wschodzących, obszarów wzrostu, trendów, klientów, produktów i usług.
  • Generowanie leadów i dotarcie do potencjalnych klientów poprzez cold call.
  • Prowadzenie spotkań bezpośrednich lub telefonicznych z klientami/klientami.
  • Kompleksowe planowanie, przewidywanie szerszego obrazu i wyznaczanie celów w celu usprawnienia rozwoju biznesu.
  • Uczestnictwo w konferencjach i wydarzeniach.

Wymagania kandydata:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w rozwoju biznesu lub sprzedaży B2B w branży tłumaczeniowej.
  • Biegłość w języku angielskim; biegła znajomość dodatkowych języków jest uważana za silną zaletę.

Jeżeli uważasz, że posiadasz kwalifikacje do tej roli, skontaktuj się z Katarzyną Wojtalą pod adresem: tel katarzyna@cfwrecruitment.com.

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę