Starszy Menedżer Handlowy

czerwiec 15, 2024

Starszy menedżer ds. handlowych (kontraktowych).

Opis pracy

Naszym klientem jest wiodąca organizacja poszukująca wysoko wykwalifikowanego starszego menedżera ds. handlowych, który będzie pełnił funkcję sumienia handlowego i opiekuna kontraktowego w ramach portfela średnich i dużych klientów outsourcingowych.

Jako kluczowy członek globalnego zespołu, starszy menedżer ds. handlowych będzie odpowiedzialny za nadzorowanie aspektów handlowych od wdrożenia do zakończenia na różnych kontach outsourcingowych. Rola ta obejmuje współpracę z zespołami zarządzającymi obsługą klienta, ograniczanie ryzyka kontraktowego, zapobieganie erozji kontraktów i zwiększanie ogólnej wartości komercyjnej. Starszy menedżer będzie odgrywał kluczową rolę w ustanawianiu i ciągłym doskonaleniu funkcji handlowej.

Kluczowe Obowiązki:

  • Przeprowadzaj szczegółowe przeglądy umów z klientami, upewniając się, że wypełniane są zobowiązania handlowe.
  • Współpraca z zespołami obsługi klienta w celu identyfikacji możliwości finansowych i ograniczenia wycieków przychodów.
  • Analizuj i interpretuj dokumenty kontraktowe, kontaktując się z klientami podczas złożonych rozmów lub sporów dotyczących zarządzania.
  • Zidentyfikuj i określ ilościowo rozszerzenie zakresu i wartość firmy, zapewniając mierzalne wartości pieniężne i plany realizacji wartości.
  • Zapewniaj świadomość handlową i szkolenia, udostępniaj spostrzeżenia z innych kont i aktualizuj raporty handlowe.

Kwalifikacje i doświadczenie:

Idealny kandydat będzie posiadał następujące kwalifikacje i doświadczenie:

  • Komercyjne podejście ze znajomością dźwigni i mechanizmów tworzenia wartości i kontroli ryzyka.
  • Komunikator przekonujący, potrafiący wpływać na interesariuszy na wszystkich poziomach.
  • Doświadczenie w pracy nad wieloma projektami jednocześnie i posługiwaniu się złożonym językiem umownym.
  • Duża dbałość o szczegóły, analityczne myślenie i umiejętność interpretacji warunków umów.
  • Doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu umowami i rozwiązywaniu sporów.

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, skontaktuj się z Angeliką Hetmańczyk pod adresem angelika@cfwrecruitment.com

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę