Kierownik Centrum Kontaktu

lipiec 11, 2024

Opis pracy

Poszukujemy doświadczonego kierownika Contact Center.

Lokalizacja: Luxury Island Resort, Arabia Saudyjska

O ośrodku: Dołącz do prestiżowego kurortu na wyspie oferującego najważniejsze atrakcje, takie jak klub plażowy, klub jachtowy, holistyczne spa i kilka luksusowych hoteli, w tym pierwszy Marriott Autograph Collection w Arabii Saudyjskiej. Ciesz się łatwym dostępem do wspaniałych śródziemnomorskich miejsc żeglarskich.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zarabiaj duże pieniądze, żyj za darmo: Dzięki wynagrodzeniu wolnemu od podatku i pokryciu prawie wszystkich kosztów utrzymania jest to niepowtarzalna szansa na zaoszczędzenie znacznej kwoty pieniędzy w krótkim czasie. Wyobraź sobie, że za 3-5 lat wracasz do domu i kupujesz swój wymarzony dom bez kredytu hipotecznego.
  • Prestiżowa rola: Ta rola wzbogaci Twoje CV i otworzy drzwi do zaawansowanych możliwości w przyszłości.
  • Ekscytujący wzrost: Dołącz do start-upu wspieranego przez miliony dolarów i bądź częścią jego ścieżki rozwoju.

Kluczowe Obowiązki:

  • Kieruj i nadzoruj zespół Contact Center w kontaktach towarzyskich z gośćmi
    i profesjonalny sposób, dzięki czemu czuli się komfortowo i docenieni.
  • Upewnij się, że zespół aktywnie słucha gości, w razie potrzeby potwierdzając lub wyjaśniając informacje.
  • Zapewnienie gościom płynnej podróży i doświadczenia z usługami Contact Center.
  • Terminowo monitoruj odpowiedzi na zapytania gości, prośby specjalne i skargi
    i profesjonalny sposób, ułatwiając w razie potrzeby odpowiednią eskalację.
  • Upewnij się, że zespół dostarcza dokładnych informacji o obiektach, usługach i
    udogodnienia dostępne w Sindalah.
  • Utrzymuj spokojne i skuteczne przywództwo w sytuacjach pod dużą presją, rozwiązując problemy
    lub odpowiednio je eskalować.
  • Koordynuj działania z innymi zainteresowanymi stronami i członkami zespołu, aby zawsze zapewnić płynność
    doświadczenie gości

Kwalifikacje:

  • Bardzo dobra znajomość CRM i działu sprzedaży
  • Doskonałe umiejętności komunikacji interpersonalnej, pisemnej i werbalnej, z biegłą znajomością języka angielskiego (obowiązkowe) oraz biegłą znajomością języka arabskiego i innych języków (preferowane).
  • Sprawdzone umiejętności rozwiązywania problemów i wielozadaniowości, z udokumentowanym doświadczeniem w zakresie udanej obsługi gości.
  • Doświadczenie w obsłudze pakietu Microsoft Office oraz znajomość systemów biletowych i rezerwacyjnych.
  • Dyplom szkoły średniej: certyfikat gościnności będzie dodatkowym atutem.
  • Ponad 5 lat doświadczenia w dużej grupie hotelowej/spółce zarządzającej hotelami na stanowisku obsługi klienta w zakresie usług dla gości lub recepcji hotelu/centrum kontaktowego

Pakiet świadczeń:

  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Płatny urlop
  • Bezpłatny roczny bilet lotniczy
  • Bezpłatny transport
  • Przestronne, dobrze wyposażone osiedle
  • Samochód prywatny o podwyższonym standardzie (model 2024) z klimatyzacją
  • Wydatki na szkołę dla dzieci
  • Bezpłatne bilety lotnicze dla maksymalnie dwójki dzieci
  • Wynagrodzenia netto nie podlegają dodatkowym podatkom

Proces aplikacji:

Ta szansa jest niezwykle pilna, a rozmowy kwalifikacyjne mogą odbyć się niemal natychmiast. Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzką na luksusową wyspę w Arabii Saudyjskiej i spełniasz wymagania, prosimy o udostępnienie swojego CV lub aplikowanie już teraz poprzez kontakt z Klaudią pod adresem klaudia@cfwrecruitment.com

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę