Kierownik Centrum Kontaktu

lipiec 11, 2024

Opis pracy

We are seeking experienced Contact Centre Supervisor.

Lokalizacja: Luxury Island Resort, Arabia Saudyjska

O ośrodku: Dołącz do prestiżowego kurortu na wyspie oferującego najważniejsze atrakcje, takie jak klub plażowy, klub jachtowy, holistyczne spa i kilka luksusowych hoteli, w tym pierwszy Marriott Autograph Collection w Arabii Saudyjskiej. Ciesz się łatwym dostępem do wspaniałych śródziemnomorskich miejsc żeglarskich.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zarabiaj duże pieniądze, żyj za darmo: Dzięki wynagrodzeniu wolnemu od podatku i pokryciu prawie wszystkich kosztów utrzymania jest to niepowtarzalna szansa na zaoszczędzenie znacznej kwoty pieniędzy w krótkim czasie. Wyobraź sobie, że za 3-5 lat wracasz do domu i kupujesz swój wymarzony dom bez kredytu hipotecznego.
  • Prestiżowa rola: Ta rola wzbogaci Twoje CV i otworzy drzwi do zaawansowanych możliwości w przyszłości.
  • Ekscytujący wzrost: Dołącz do start-upu wspieranego przez miliony dolarów i bądź częścią jego ścieżki rozwoju.

Kluczowe Obowiązki:

  • Lead and supervise the Contact Centre team in interacting with guests in a friendly
    and professional manner, making them feel comfortable and valued.
  • Ensure the team engages in active listening with guests, confirming or clarifying information as needed.
  • Ensuring guests have a seamless journey and experience with Contact Centre services.
  • Monitor responses to guest inquiries, special requests, and complaints in a timely
    and professional manner, facilitating appropriate escalations if needed.
  • Ensure the team provides accurate information about facilities, services, and
    amenities available at Sindalah.
  • Maintain calm and effective leadership in high-pressure situations, resolving issues
    or escalating them appropriately.
  • Coordinate with other stakeholders and team members to always ensure a seamless
    guest experience

Kwalifikacje:

  • Strong proficiency in CRM and sales force
  • Excellent interpersonal, written, and verbal communication skills, with fluency in English (mandatory) and proficiency inArabic and other languages (preferred).
  • Proven problem-solving and multi-tasking skills, with a track record of successful guest hospitality service.
  • Experience with Microsoft Office Suite and familiarity with ticketing and booking systems.
  • High School Diploma: hospitality certification is a plus.
  • Over 5+ years’ experience within a major hotel group / hotel management company in the capacity of Guest Services Customer Service or Hotel Front Desk/Contact Centre Services

Pakiet świadczeń:

  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Płatny urlop
  • Bezpłatny roczny bilet lotniczy
  • Bezpłatny transport
  • Przestronne, dobrze wyposażone osiedle
  • Samochód prywatny o podwyższonym standardzie (model 2024) z klimatyzacją
  • Wydatki na szkołę dla dzieci
  • Bezpłatne bilety lotnicze dla maksymalnie dwójki dzieci
  • Wynagrodzenia netto nie podlegają dodatkowym podatkom

Proces aplikacji:

This opportunity is extremely urgent, and interviews can happen almost immediately. If you are interested in relocating to a luxury island in Saudi Arabia and meet the qualifications, please share your CV or apply now by contacting Klaudia at klaudia@cfwrecruitment.com

Chcesz aplikować na tę ofertę pracy?

Poinformuj firmę, że znalazłeś to stanowisko na tej tablicy ogłoszeń, aby nas wesprzeć, abyśmy mogli nadal publikować fajne oferty pracy.

Podanie o pracę